Klienci indywidualni

Ubezpieczenie życia i zdrowia

Zabezpiecz siebie i swoich bliskich.

Czuj się bezpiecznie bez względu na okoliczności!.

Ubezpieczenie na życie zapewni ochronę finansową Twojej rodziny w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń.

W zależności od wariantu, może też być nastawiona na gromadzenie i pomnażanie kapitału. Na rynku dostępnych są setki ofert - pomożemy odnaleźć idealną dla Ciebie.

Ubezpieczenie nieruchomości

Nie ryzykuj swojego domu / mieszkania.

Zadbaj o spokojny sen! Ubezpieczenie nieruchomości zapewni ochronę Twojego domu lub mieszkania w przypadku wszelkiego typu uszkodzeń, klęsk żywiołowych czy też roztargnionych sąsiadów.


Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie podróży

Wakacje powinny być beztroskie.

Bez względu na kierunek podróży - bądź bezpieczny i spokojny(a) o siebie i swoich bliskich!

Odpowiednio dobrane ubezpieczenie pozwoli w pełni cieszyć się zasłużonym urlopem. Nurkowanie na rafie koralowej lub wspinaczka po alpejskich szczytach to tylko niektóre rozrywki, którymi w pełni można cieszyć się mając świadomość ochrony ubezpieczeniowej na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Wystarczy chwila nieuwagi, żeby urlop zamienił się w duży wydatek. Ubezpieczenie w podróży pozwoli zapobiec zrujnowanym wakacjom.


Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie samochodu

Ustawowy obowiązek nie musi być czymś złym!

Nasze przepisy wymuszają na właścicielach pojazdów obowiązkowe ubezpieczenie OC - nie ograniczają jednak dodatkowej ochrony.

Samochód potrafi być drugim domem warto więc zabezpieczyć go na wypadek czegoś zaskakującego. Pomożemy znaleźć dla Ciebie rozwiązanie kompleksowe - zapewniające ochronę bez względu na rodzaj zdarzenia.


Dowiedz się więcej

Porównujemy oferty